Spektakle gościnne

W czasie 11 lat działalności Sceny Lubelska 30/32 była zaprezentowana duża ilość przedstawień i akcji teatralnych nie zrealizowanych w samym teatrze, mających tylko formę prezentacji. Tematycznie o zróżnicowanym charakterze, od psychodramy po przez teatr tańca do teatru antropologicznego np.: „1002 noc Szeherezady i inne bajki erotyczne”, „INUITKI, ŁOWCZYNIE WIELORYBÓW” Studnia „O” (2005), „Strachy” Centrum Kobiet Przeciw Przemocy (2008), „Opowieści z doliny Terek” na podstawie bajki czeczeńskiej; występują dzieci uchodźców czeczeńskich (2009 „Odys” eksperyment – taneczno – teatralny; Stowarzyszenie Dom Tańca (2011), "hana shizuka - cisza kwiatów" (2012), „Poeci polscy międzywojenni” Teatr Seniora Dziennego Pobytu z ul. Paca 42 w ramach Festiwalu Urodziny Pragi (2012), „Szalona Greta” Tadeusza Grochowiaka, spektakl dyplomowy Szkoły Teatralna im. Machulskich w Warszawie (2013), Spektakle pt. „ Firma” i „Rodzina” Fundacji „Teatr Praktyczny” (2013/15) i inne.

Mity nordyckie i baśnie skandynawskie. Spotkanie dla dorosłych

Zapraszamy na spotkanie podczas którego usłyszycie mity nordyckie o powstaniu świata, a także kilka z licznych przygód Thora.
Ponadto będą baśnie skandynawskie o silnej kobiecie z Islandii, Juhanie spluwającym tytoniem, Nisse Węglarzu i jego kosmatej rodzinie oraz księżniczce angielskiej co duńskiego królewicza nie chciała.
Podobno też pojawi się Siwa Titta, a z nią nie ma żartów...

zapraszamy! wstęp 15 zł

30 wrzesień 2016 w godzinach 19:00 - 21:00

Opowiada: Szymon Góralczyk
Ilustracja muzyczna: Katarzyna Płocińska i Samuel Szatkowski
grupa Karawana Opowieści

O matko z córką

Scenariusz: Angelika Olszewska
Reżyseria:  Mateusz Olszewski
Scenografia:  Joanna Walisiak-Jankowska
Występuje:  Angelika Olszewska

Dziś wieczorem, albo nigdy

睦美・寧呂 「今宵かぎりは・・・」ポーランド公演とワークショップのお知らせです。
人生を一瞬に賭ける旅に出ます。
ヨーロッパのご友人へどうぞお知らせください。ワルシャワでお会いしましょう!

„Opowieści z doliny Terek” (3)

„Opowieści z doliny Terek”

Krótki opis.

.

.

.

.

.